| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | BV-S2/18/10 Busbar |
| Zīmols | ABB |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 9001 00 |
| ETIM | EC000215 |
| Izolēts | Yes |
| Nominālā pastāvīgā strāva Iu | 63 A |
| Stabu skaits | 1 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5413656505662 |
| Fāžu skaits | 1 |
| Šķērsgriezums | 14 mm² |
| Garums | 220 mm |
| Nosacītā nominālā īssavienojuma strāva Iq | 25 kA |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 12 |
| Nominālais pārsprieguma spriegums | 4 kV |
| Elektriskā pieslēguma veids | Tapa |
| Piemērots ierīcēm ar palīgslēdzi | No |
| Piemērots ierīcēm ar N-vadītāju | No |
| Piemērots vairākām ierīcēm | 13 |
| Maks. nominālais darba spriegums Ue | 500 V |
| Moduļa platums | 9 mm |