| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | BV-SU1/13/10GREY Busbar |
| Zīmols | ABB |
| Harmonizētās sistēmas kods | 3916 2000 00 |
| ETIM | EC000215 |
| Izolēts | Yes |
| Nominālā pastāvīgā strāva Iu | 63 A |
| Stabu skaits | 2 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5413656505785 |
| Fāžu skaits | 2 |
| Šķērsgriezums | 10 mm² |
| Garums | 252 mm |
| Nosacītā nominālā īssavienojuma strāva Iq | 25 kA |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 14 |
| Nominālais pārsprieguma spriegums | 4 kV |
| Elektriskā pieslēguma veids | Tapa |
| Piemērots ierīcēm ar palīgslēdzi | No |
| Piemērots ierīcēm ar N-vadītāju | No |
| Piemērots vairākām ierīcēm | 7 |
| Maks. nominālais darba spriegums Ue | 500 V |
| Moduļa platums | 18 mm |