| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Volt Light LVD1A |
| Zīmols | Fluke |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9030 3100 00 |
| ETIM | EC000494 |
| Pašreizējais piedāvājums | Akumulators |
| Nepārtrauktības pārbaude | No |
| Sprieguma indikācija | Citi |
| Sprieguma mērīšanas diapazons | 40-300 V |
| Mērīšanas ķēdes kategorija | Nav |
| Pārbaudes veids | 1-polu |
| Iepakojuma līmenis 1 | 0095969773188 |
| Garums | 75 mm |
| Asmens garums | 0 mm |
| Lāpstiņas platums | 0 mm |
| Iekšējā bāzes slodze | No |
| Viena pola fāzes indikācija | Yes |
| Kontaktu mazāk sprieguma noteikšana | Yes |
| Datu aizturēšana | No |
| Fona apgaismojums LC-indikācija | No |
| Testa izstrādājuma aizsardzību | No |
| Mērīšanas punkta zibens | Yes |
| Lauka rotācijas virziena norāde | No |
| Pārslēdzama slodze | No |
| Pretestības mērīšana | 0 Ohm |
| Izmantojams pie nokrišņiem | No |
LVD1A,VOLT LIGHT EU ROHS