| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | VOLLE DEUR + SLOT. PHD 77 |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Kategorijas |
Montāžas komponentes
|
| Izcelsmes valsts* | ES |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC000747 |
| Platums | 0 mm |
| Augstums | 0 mm |
| Dziļums | 0 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606480841477 |