| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | MBCSCMCB DEKSEL 25S60 VR AUTOMAAT |
| Zīmols | ABB |
| Harmonizētās sistēmas kods | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC000775 |
| Materiāls | Plastmasas |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5411815244063 |
| Krāsa | Pelēks |
| Platums | 600 mm |
| Augstums | 250 mm |
| Dziļums | 51 mm |
| Eņģes | No |
| Ātra bloķēšana | Yes |
| Caurspīdīgs | Yes |