| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | V33BTSD6 VMS33 EMPTY FOR LBS 160-200A |
| Zīmols | ABB |
| Izcelsmes valsts* | BE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC002288 |
| Montāžas metode | Virsmas montāža (apmetums) |
| Aizsardzība | D-sistēmas drošinātāju saikne |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP65 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5411815257216 |
| Platums | 320 mm |
| Augstums | 320 mm |
| Dziļums | 179 mm |
| Ar kontaktligzdu | No |
| Fāžu skaits | 3 |
| Iespējama pagarināšana | Yes |
| Ar caurspīdīgu vāku | Yes |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| Gaismas grupu skaits | 0 |
| Ar zvana transformatoru | No |
| Galvenā slēdža nominālā strāva | 125 A |