| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | VL-2 spindle valve PN6 |
| Zīmols | Danfoss |
| Izcelsmes valsts* | DK |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8481 8071 00 |
| ETIM | EC011435 |
| Virsmas aizsardzība | Citi |
| Materiāla kvalitāte | Čuguns GG 25 (GJL-250) |
| Raksta kompresijas klase | PN 6 |
| Atloka kompresijas klase | PN 6 |
| Raksturīga līkne | Vienāds procentuālais īpatsvars |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5702421512364 |
| Maks. vidēja temperatūra (nepārtraukta) | 120 °C |
| Min. vidēja temperatūra (nepārtraukta) | -10 °C |
| Gājiena garums | 30 mm |
| Ar savienojuma savienojumu 1 | No |
| Ar savienojuma savienojumu 2 | No |
| Kvs vērtība | 145 |
| Maks. spiediena starpība atvērtā stāvoklī | 3 bar |
| Kvs vērtības noplūdes zudums | 0.05 % |