| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Vic | Ceiling light | White |
| Zīmols | NORDLUX |
| Izcelsmes valsts* | DK |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 1140 00 |
| ETIM | EC002892 |
| Energoefektivitātes klase | |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 1157783 |
| Krāsu korpuss | Balts |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Augstums/dziļums | 40 mm |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP23 |
| Krāsu temperatūra | 3000 K |
| Maks. sistēmas jauda | 24 W |
| Nominālā gaismas plūsma saskaņā ar IEC 62722-2-1 | 2100 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5704924012662 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 5708839012663 |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |