| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | FLUKE-810 Vibration Tester |
| Zīmols | Fluke |
| Kategorijas |
Electrical Test Equipment
|
| Izcelsmes valsts* | US |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9031 8080 00 |
| Maks. akumulatora darbības laiks | 8 h |
| Ar mērīšanas kontroles spēka sensoru | No |
| Ar gultņu stāvokļa novērtējumu | Yes |
| Ar mašīnas vibrācijas novērtējumu | Yes |
| Mērvienības vibrācijas ātrums (RMS) | mm/s un collas/s |
| Mērvienības vibrācijas ātrums (maksimums) | mm/s un collas/s |
| Mērvienības vibrācijas paātrinājums (maksimums) | m/s² un g |
| Mērvienības vibrācijas nobīde | Citi |
| Mērvienības vibrācijas paātrinājums (RMS) | m/s² un g |
| Iepakojuma līmenis 1 | 0095969527415 |
| Platums | 26.7 mm |
| Augstums | 185.6 mm |
| Dziļums | 70 mm |
| Svars | 1.9 kg |
| USB savienojums | Yes |
| Ekrāna diagonāle | 5.7 inch |
| Analogā audio izeja | No |
| IR sensors | No |
| Bluetooth interfeiss | No |
| Iekšējā atmiņa | Yes |
| Ievades savienojums | Citi |
| Ar iebūvētu kabatas lukturīti | No |
| Ar displeja fona apgaismojumu | No |
| Ar izstarojuma korekciju | No |
| Kritiena testa augstums | 0 m |
De Fluke 810-trillingsanalyse instrument is het meest geavanceerde gereedschap voor probleemoplossing voor werktuigkundige onderhoudsteams die nú een antwoord nodig hebben. De unieke diagnosetechnologie helpt u mechanische problemen snel te identificeren en prioriteiten aan te geven, zodat u de expertise van een trillingsanalist in handen hebt.