| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | FLUKE-805 FC Vibration meter 805 FC handheld with app connectivity |
| Zīmols | Fluke |
| Kategorijas |
Electrical Test Equipment
|
| Izcelsmes valsts* | US |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9031 8080 00 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP54 |
| Maks. akumulatora darbības laiks | 0 h |
| Ar mērīšanas kontroles spēka sensoru | Yes |
| Ar gultņu stāvokļa novērtējumu | Yes |
| Ar mašīnas vibrācijas novērtējumu | Yes |
| Mērvienības vibrācijas ātrums (RMS) | mm/s un collas/s |
| Mērvienības vibrācijas ātrums (maksimums) | mm/s un collas/s |
| Mērvienības vibrācijas paātrinājums (maksimums) | m/s² un g |
| Mērvienības vibrācijas nobīde | µm un mils |
| Mērvienības vibrācijas paātrinājums (RMS) | m/s² un g |
| Iepakojuma līmenis 1 | 0095969726863 |
| Platums | 161.9 mm |
| Augstums | 257.2 mm |
| Dziļums | 98.4 mm |
| Svars | 1.16 kg |
| USB savienojums | Yes |
| Ekrāna diagonāle | 2.75 inch |
| Analogā audio izeja | No |
| IR sensors | Yes |
| Bluetooth interfeiss | Yes |
| Iekšējā atmiņa | Yes |
| Ievades savienojums | SMB vīriešu kārtas |
| Temperatūras mērīšanas diapazons | -20-200 °C |
| Ar iebūvētu kabatas lukturīti | Yes |
| Ar displeja fona apgaismojumu | Yes |
| Ar izstarojuma korekciju | Yes |
| Kritiena testa augstums | 1 m |
De betrouwbare, reproduceerbare, nauwkeurige manier om de lagers en algemene trillingen en temperatuur te controleren. Wanneer trillingen de normale niveaus overschrijden, kan dit een teken zijn van uitlijningsproblemen of problemen. U hebt dan snel praktische antwoorden nodig. Fluke-trillingstesters en apparaten en systemen voor laseruitlijning zijn speciaal ontworpen voor onderhoudsprofessionals die snel trillingsanalyse moeten uitvoeren en de uitlijning moeten evalueren om de basisoorzaak van een probleem te begrijpen. Wanneer u een Fluke-trillingsmeter of -tester gebruikt samen met de Fluke Connect®-app, kunt u de meetresultaten delen en de volgende stappen ter plaatse autoriseren, uw metingen organiseren per apparaat op één locatie met de EquipmentLog™-geschiedenisfuncties en veilig met anderen verbinding maken en samenwerken, zodat ze kunnen zien wat u ziet met de ShareLive™-videofunctie.