| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | VIALOX® NAV-TS 400W FC2 |
| Zīmols | OSRAM |
| Izcelsmes valsts* | SK |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 3220 00 |
| ETIM | EC000821 |
| Modelis | Caurspīdīgs |
| Kontaktligzda | Fc2 |
| Gaismas plūsma | 49000 lm |
| Kopējais garums | 206 mm |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 20-39 |
| Diametrs | 23 mm |
| Lampas efektivitāte | 122 lm/W |
| Lampas forma | Caurule, divpusēja |
| Nepieciešams ārējais balasts | Yes |
| Krāsu temperatūra | 2000 K |
| Lampas jauda | 400 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4050300015712 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4050300216829 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 4050300015712 |
| Energoefektivitātes klase | A+ |
| Nepieciešams ārējais aizdedze | Yes |
| Bez dzīvsudraba | No |
| Izplūdes cauruļu skaits | 1 |
| Apgaismojums augiem | No |
| Dzīvsudraba tvaika lampas nomaiņa | No |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 24000 h |
| Svērtais enerģijas patēriņš 1000 stundās | 440 kWh |
| Lampas apzīmējums | Citi |
High-pressure sodium vapor lamps for open and enclosed luminaires. Product features: Lamp survival factor: 95 % after 12,000 h burning time. Product benefits: High luminous efficacy. Areas of application: Industrial installations. Car parks, courtyards. Buildings, monuments, bridges. Suitable for use in open and enclosed luminaires. Outdoor applications only in suitable luminaires.