| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | VIALOX® NAV®-T 70 W E27 |
| Zīmols | OSRAM |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 3220 00 |
| ETIM | EC000821 |
| Modelis | Caurspīdīgs |
| Kontaktligzda | E27 |
| Gaismas plūsma | 6000 lm |
| Kopējais garums | 156 mm |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 20-39 |
| Diametrs | 38 mm |
| Nepieciešams ārējais balasts | No |
| Krāsu temperatūra | 2000 K |
| Lampas jauda | 70 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4008321076106 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4008321076113 |
| Nepieciešams ārējais aizdedze | No |
| Bez dzīvsudraba | No |
| Apgaismojums augiem | No |
| Dzīvsudraba tvaika lampas nomaiņa | No |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 18000 h |
| Lampas apzīmējums | Citi |