| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | VIALOX® NAV®-E SUPER XT 400 W SUPER XT |
| Zīmols | LEDVANCE |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 3220 00 |
| ETIM | EC000821 |
| Kontaktligzda | E40 |
| Gaismas plūsma | 56500 lm |
| Krāsu temperatūra | 2000 K |
| Lampas jauda | 400 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4058075803671 |