| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | VG device unit for spotlight 2000W 400V |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 4990 00 |
| ETIM | EC000346 |
| Nominālais spriegums | 400 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP54 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9003399334955 |
| Vadītāja šķērsgriezums | 2.5 mm² |
| Savienojuma veids | Citi |
| Savienojuma kabeļa garums | 10 m |