| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | VF2 DN15 Kvs0.63 PN16 Flange |
| Zīmols | Danfoss |
| Izcelsmes valsts* | DK |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8481 8059 00 |
| ETIM | EC011408 |
| Materiāla kvalitāte | Čuguns GG 25 (GJL-250) |
| Raksta kompresijas klase | PN 16 |
| Atloka kompresijas klase | PN 16 |
| Maks. spiediena starpība atvērtā stāvoklī | 4 bar |
| Kvs vērtības noplūdes zudums | 0 % |
| Kontroles attiecība (Svo) | 3 % |
| Aizvēršanas spiediens | 0 bar |
| Regulējams pozīcijas atgriezeniskās saites signāls | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5710104007557 |
| Platums | 0 mm |
| Augstums | 0 mm |
| Dziļums | 0 mm |
| Piemērots manuālai darbībai | No |
| Sprādziendrošs | No |
| Maks. vidēja temperatūra (nepārtraukta) | 130 °C |
| Min. vidēja temperatūra (nepārtraukta) | -10 °C |
| Caurules ārējais diametrs visi savienojumi | 0 mm |
| Savienojuma garums 1 | 0 mm |
| Savienojuma garums 2 | 0 mm |
| Darba garuma savienojums 1 | 0 mm |
| Darba garuma savienojums 2 | 0 mm |
| Darbības laiks | 0 s |
| Ar savienojuma savienojumu 1 | Yes |
| Ar savienojuma savienojumu 2 | Yes |
| Mājokļa materiāls | Čuguna čuguns |
| Kvs vērtība | 0.63 |
| Ar gala kontaktiem | No |
| Maks. elektriskās strāvas ievade | 0 VA |
| Regulējams darbības diapazons | No |
| Palīgkontakti | No |