| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | VESDA LASER PLUS COMPACT R.O - NF |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC001763 |
| Krāsa | Balts |
| Platums | 225 mm |
| Augstums | 85 mm |
| Garums | 225 mm |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP30 |
| Reakcijas temperatūra | 39 °C |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3660191302634 |
| Darbības princips | Lāzera |
| Savienojams tīklā, izmantojot kabeli | No |
| Komplektā rezerves akumulators | Nav |