VERTICAL FIXED INTERLOCKED SOCKET OUTLET - WITH BOTTOM -FOR MOUNTING MODULAR DEVICES - FOR HEAVY-DUTY USE - 3P+N+E 32A 100-130V-50/60HZ 4H-IP66 image 1
VERTICAL FIXED INTERLOCKED SOCKET OUTLET - WITH BOTTOM -FOR MOUNTING MODULAR DEVICES - FOR HEAVY-DUTY USE - 3P+N+E 32A 100-130V-50/60HZ 4H-IP66 image 2
VERTICAL FIXED INTERLOCKED SOCKET OUTLET - WITH BOTTOM -FOR MOUNTING MODULAR DEVICES - FOR HEAVY-DUTY USE - 3P+N+E 32A 100-130V-50/60HZ 4H-IP66 thumbnail 1
VERTICAL FIXED INTERLOCKED SOCKET OUTLET - WITH BOTTOM -FOR MOUNTING MODULAR DEVICES - FOR HEAVY-DUTY USE - 3P+N+E 32A 100-130V-50/60HZ 4H-IP66 thumbnail 2
VERTICAL FIXED INTERLOCKED SOCKET OUTLET - WITH BOTTOM -FOR MOUNTING MODULAR DEVICES - FOR HEAVY-DUTY USE - 3P+N+E 32A 100-130V-50/60HZ 4H-IP66
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 31.12.26
EAN: 8011564074484
MPN: GW66987
Iepakojums: 1
Kaste: 6
Palete: 48
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums VERTICAL FIXED INTERLOCKED SOCKET OUTLET - WITH BOTTOM -FOR MOUNTING MODULAR DEVICES - FOR HEAVY-DUTY USE - 3P+N+E 32A 100-130V-50/60HZ 4H-IP66
Zīmols GEWISS
Kategorijas Industriālās rozetes (CEE)
Harmonizētās sistēmas kods 8536 6990 00
ETIM EC001324
Mājokļa materiāls Plastmasas
IEC-ampērs 32 A
Slēdža veids Nav
Kontaktu materiāls Citi
Aizsardzības pakāpe (IP) IP66
Spriegums saskaņā ar EN 60309-2 110 V (50+60 Hz) dzeltens
Citi tehniskie dati
Modelis Pamata bloks un vāks
Slēdzis Mehāniska bloķēšana
Aizsardzība Nav
Stabu skaits 5
Virsmas apstrādes kontakti Ar niķeļa pārklājumu
Strāvas stiprums saskaņā ar UL/CSA (UL versijai) 0 A