| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | DELIVERED EXPIRED RISE PIECE H51100-400 SV |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | NL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC001535 |
| Kāpu tips | Perforēts profils |
| Sānu sienas perforācija | Yes |
| Virziena maiņa | Horizontālais |
| Sānu sijas veids | Profils (atvērts) |
| Izliekuma modelis | Segmentveida līkums |
| Iepakojuma līmenis 1 | 7321677379583 |
| Modelis | Integrēts savienotājs |
| RAL numurs | 0 |
| Virsmas aizsardzība | Nepārtraukti cinkots |
| Eņģes | Yes |
| Materiāla kvalitāte | Citi |
| Materiāls | Tērauds |
| Iekšējais rādiuss | 0 mm |
| Kabeļu kāpņu platums | 400 mm |
| Kabeļu kāpņu augstums | 100 mm |
| Plaša laiduma modelis | No |
| Piemērots ķēdes integritātei | No |