| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | VERDEELBLOK Y-ADAPTER 3-POLIG, ENSTO |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | LV |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 3925 9080 00 |
| ETIM | EC002560 |
| Modelis | Kontaktdakša |
| Savienojuma veids | Atsperes skavas savienojums |
| Bloķēšanas mehānisms | Iebūvēts ieskrūvējamajā savienotājā |
| Nominālā strāva | 16 A |
| Nominālais spriegums | 400 V |
| Stabu skaits | 3 |
| Garums | 48 mm |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Polu kodifikācija | L, N, PE |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606485124612 |
| Platums | 30 mm |
| Nesatur halogēnus | Yes |
| Augstums | 40 mm |
| Ar spriedzes mazināšanu | No |
| Mājokļa materiāls | Poliamīds (PA) |
| Virsmas apstrādes kontakti | Neapstrādāts |
| Piesārņojuma pakāpe | 2 |
| Mehāniskā kodēšana | No |
| Nominālais pārsprieguma spriegums | 4.5 kV |
| Nepārtrauktības rezistors | 50 mOhm |
| Kontaktu materiāls | CuZn |
| Savienojumu skaits uz vienu polu | 0 |
| Krāsu kodēšana/kontakta ieliktnis | Pelēks |
| Uguns slodze | 4.5 kWh |
| Maks. nepārtrauktas temperatūras pretestības kontaktdaļa | 40 °C |
| Maks. nepārtraukta temperatūras pretestības deformācijas samazināšana | 70 °C |