| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Ver. MCCB kit quadro.sy. x160 300x800 mm |
| Zīmols | Hager |
| Kategorijas |
Mazie sadales skapji
|
| ETIM | EC002575 |
| Platums | 849 mm |
| Augstums | 120 mm |
| Dziļums | 336 mm |
| DIN sliežu skaits | 1 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3250616133174, 3250616133174 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3250616133174 |
| Iespējama pagarināšana | Yes |
| Ar kopni | No |