Veiligheidstr. 1f 230V/24-48V-630VA image 1
Veiligheidstr. 1f 230V/24-48V-630VA
EAN: 3245060427252
MPN: 042725
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums Veiligheidstr. 1f 230V/24-48V-630VA
ETIM EC002486
Platums 290 mm
Augstums 150 mm
Dziļums 190 mm
Aizsardzības pakāpe (IP) IP55
Primārais spriegums 1 230 V
Primārais spriegums 2 400 V
Būvēts kā drošības transformators Yes
Būvēts kā izolējošais transformators No
Sekundārais spriegums 1 24 V
Sekundārais spriegums 2 48 V
Nominālā šķietamā jauda 630 VA
Izturīgs pret īssavienojumu No
Relatīvais īssavienojuma spriegums 3.7 %