Veiligheidstr. 1f 230V/24-48V-1kVA image 1
Veiligheidstr. 1f 230V/24-48V-1kVA
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz nākamajam cenrādim vai kamēr prece ir krājumā
EAN: 3245060427269
MPN: 042726
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums Veiligheidstr. 1f 230V/24-48V-1kVA
Zīmols Legrand
Kategorijas Zemsprieguma transformatori
Harmonizētās sistēmas kods 8504 3200 00
ETIM EC002486
Platums 290 mm
Augstums 150 mm
Dziļums 190 mm
Aizsardzības pakāpe (IP) IP55
Primārais spriegums 1 230 V
Primārais spriegums 2 400 V
Būvēts kā drošības transformators Yes
Būvēts kā izolējošais transformators No
Sekundārais spriegums 1 24 V
Sekundārais spriegums 2 48 V
Nominālā šķietamā jauda 1000 VA
Citi tehniskie dati
Moduļu versija No
Piemērots montāžai uz PCB No
Gredzena kodols No
Būvēts kā enerģijas taupīšanas transformators No
Izolācijas materiāla veids saskaņā ar IEC 85 B
Izturīgs pret īssavienojumu No
Relatīvais īssavienojuma spriegums 2.7 %