| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | VARPLUS CAN 400V 40 KVAR |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Kategorijas |
Kondensators
|
| Izcelsmes valsts* | IN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC001516 |
| Platums | 0 mm |
| Modelis | Citi |
| Dziļums | 0 mm |
| Jauda | 265 µF |
| Diametrs | 136 mm |
| Garums | 321 mm |
| Ar ievietojamiem kontaktiem | Yes |
| Nominālais spriegums | 380-415 V |
| Jauda 2 | 0 µF |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606485253664 |