VALCLP75 7,5W/840 230V FIL E14 FS3 OSRAM image 1
VALCLP75 7,5W/840 230V FIL E14 FS3 OSRAM
Šī cena ir spēkā līdz 30.06.26
EAN: 4099854560880
MPN: 4099854560880
Iepakojums: 3
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums VALCLP75 7,5W/840 230V FIL E14 FS3 OSRAM
Zīmols OSRAM
Kategorijas E14 LED spuldzes, 8 W
E14 LED spuldzes, 4000K
E14 spuldzes
Energoefektivitātes klase
EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze 2268418
Kontaktligzda E14
Krāsu temperatūra 4000 K
Lampas jauda 7.5 W