VALCLP75 7,5W/827 230VGLFR E14 FS1 OSRAM image 1
VALCLP75 7,5W/827 230VGLFR E14 FS1 OSRAM image 2
VALCLP75 7,5W/827 230VGLFR E14 FS1 OSRAM thumbnail 1
VALCLP75 7,5W/827 230VGLFR E14 FS1 OSRAM thumbnail 2
VALCLP75 7,5W/827 230VGLFR E14 FS1 OSRAM
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 30.06.26
EAN: 4099854568367
MPN: 4099854568367
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 1-4 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums VALCLP75 7,5W/827 230VGLFR E14 FS1 OSRAM
Zīmols OSRAM
Kategorijas E14 LED spuldzes, 8 W
E14 spuldzes
Izcelsmes valsts* CN
Harmonizētās sistēmas kods 8539 5200 00
ETIM EC001959
Energoefektivitātes klase
EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze 2268401
Kontaktligzda E14
Aptumšojams No
Lampas efektivitāte 140 lm/W
Nominālais spriegums 220-240 V
Krāsu temperatūra 2700 K
Lampas jauda 7.5 W