VALCLB75 7,5W/840 230V FIL E27 FS1 OSRAM image 1
VALCLB75 7,5W/840 230V FIL E27 FS1 OSRAM image 2
VALCLB75 7,5W/840 230V FIL E27 FS1 OSRAM thumbnail 1
VALCLB75 7,5W/840 230V FIL E27 FS1 OSRAM thumbnail 2
VALCLB75 7,5W/840 230V FIL E27 FS1 OSRAM
Šī cena ir spēkā līdz 30.06.26
EAN: 4099854569920
MPN: 4099854569920
Iepakojums: 1
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums VALCLB75 7,5W/840 230V FIL E27 FS1 OSRAM
Zīmols OSRAM
Kategorijas E27 LED spuldzes, 4000K
E27 spuldzes
Energoefektivitātes klase
EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze 2268378
Kontaktligzda E27
Krāsu temperatūra 4000 K
Lampas jauda 7.5 W