VALCLA75 7,5W/840 230V FIL E27 FS1 OSRAM image 1
VALCLA75 7,5W/840 230V FIL E27 FS1 OSRAM image 2
VALCLA75 7,5W/840 230V FIL E27 FS1 OSRAM thumbnail 1
VALCLA75 7,5W/840 230V FIL E27 FS1 OSRAM thumbnail 2
VALCLA75 7,5W/840 230V FIL E27 FS1 OSRAM
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 30.06.26
EAN: 4099854566813
MPN: 4099854566813
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 1-4 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums VALCLA75 7,5W/840 230V FIL E27 FS1 OSRAM
Zīmols OSRAM
Kategorijas E27 LED spuldzes, 4000K
E27 spuldzes
Izcelsmes valsts* CN
Harmonizētās sistēmas kods 8539 5200 00
ETIM EC001959
Energoefektivitātes klase
EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze 2180152
Kontaktligzda E27
Aptumšojams No
Lampas efektivitāte 140 lm/W
Nominālais spriegums 220-240 V
Krāsu temperatūra 4000 K
Lampas jauda 7.5 W