| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | VA/GU 524-0 Vario-adapter |
| Zīmols | Siedle |
| Kategorijas |
Door Entry Systems
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8302 4900 00 |
| ETIM | EC000350 |
| Integrējama pretaizdzīšanas aizsardzība | Yes |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4015739179848 |
| Montāžas metode | Iebūvējams vienā līmenī (apmetums) |
| Krāsa | Citi |
| Platums | 178 mm |
| Augstums | 213 mm |
| Dziļums | 30 mm |
| Vienību skaits | 4 |
| Materiāls | Citi |