| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | V 50-B+C 0-150 CombiController V50 plug-in arrester 150V |
| Zīmols | OBO Bettermann |
| Izcelsmes valsts* | HU |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 3030 00 |
| ETIM | EC001457 |
| Zibens impulsa strāva (10/350 µs) | 12.5 kA |
| Sprieguma aizsardzības līmenis | 1 kV |
| Maks. nepārtraukta sprieguma maiņstrāva | 150 V |
| Nominālais spriegums AC | 130 V |
| Sprieguma aizsardzības līmenis LN | 1 kV |
| Maks. nepārtraukts spriegums DC | 200 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4012195682165 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4012195682172 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 4012197071158 |
| Montāžas metode | Par pamatelementu |
| Stabu skaits | 1 |
| Konstrukcijas izmērs | 1 modulāra atstarpe |
| Tālvadības signalizācija | No |
| Signalizācija ierīcē | Optika |
| Integrēts rezerves drošinātājs | No |
| Maks. vadītāja šķērsgriezums ciets (ciets, savīts) | 35 mm² |
| Enerģijas koordinētas aizsardzības efekts attiecībā uz gala iekārtu | No |
| Sistēmas konfigurācija DC | No |
| Sistēmas konfigurācija IT | No |
| Sistēmas konfigurācija TN | No |
| Sistēmas konfigurācija TN-C | No |
| Sistēmas konfigurācija TN-S | No |
| Sistēmas konfigurācija TT | No |
| Cita sistēmas konfigurācija | No |
| Sistēmas konfigurācija TN-CS | No |
| Sprieguma pārslēgšanas dzirksteļu spraugas tehnoloģija | No |
| Pārstrāvas aizsargāta sprieguma atvienošana | No |