| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | UPS charger and controller |
| Zīmols | WAGO |
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC000382 |
| Sprieguma veids | DC |
| Ieejas spriegums | 22-28 V |
| USV tehnoloģija | Tiešsaistē |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4055143825481 |
| Platums | 68 mm |
| Augstums | 162 mm |
| Dziļums | 181 mm |
| Svars | 1.1 kg |
| Piemērots tīkla pārvaldībai | FALSE |
| Potenciāli brīvs slēdža kontakts | TRUE |
| SNMP | FALSE |
| Automātiskās izslēgšanas funkcija | FALSE |
| Ievades savienojums | Citi |
| Izejas savienojumu skaits C13 | 0 |
| Izejas savienojumu skaits C19 | 0 |
| Izejas savienojumu skaits ar aizsargkontaktu (F tips) | 0 |
| Izejas savienojumu skaits fiksēts savienojums | 0 |