| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | UPS BATTERY SWITCHGEAR 700A |
| Zīmols | EATON |
| Kategorijas |
UPS and Accessories
|
| Piederuma/rezerves daļas veids | Citi |
| Piederums | Yes |
| Rezerves daļa | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 6430028228232 |
| Platums | 617 mm |
| Augstums | 1100 mm |
| Dziļums | 492 mm |