| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | UPS BATTERY SWITCHGEAR 400A + 2x200A |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC002850 |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Citi |
| Piederums | Yes |
| Rezerves daļa | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 6430070722856 |
| Platums | 600 mm |
| Augstums | 1700 mm |
| Dziļums | 432 mm |