| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | UPS 5E 900 USB DIN G2 900VA 480W |
| Zīmols | EATON |
| Kategorijas |
UPS and Accessories
|
| ETIM | EC000382 |
| Sprieguma veids | AC |
| Konstrukcijas veids | Brīvi stāvošs modelis |
| Ieejas spriegums | 140-300 V |
| Izejas spriegums | 195-257 V |
| USV tehnoloģija | Interaktīvā līnija |
| Primārā frekvence | 45-63 Hz |
| Sekundārā frekvence | 50-60 Hz |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3553340704246, 3553340704246 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3553340704246 |
| Platums | 100 mm |
| Augstums | 148 mm |
| Dziļums | 288 mm |
| Svars | 5.27 kg |
| Piemērots tīkla pārvaldībai | No |
| Potenciāli brīvs slēdža kontakts | No |
| SNMP | No |
| Moduļu | No |
| Sekundāro fāžu skaits | 1 |
| Primāro fāžu skaits | 1 |
| Automātiskās izslēgšanas funkcija | Yes |
| Kopējā efektivitāte | 95 % |
| Ievades savienojums | Aizsargkontakts (F tips) |
| Izejas savienojumu skaits ar aizsargkontaktu (F tips) | 2 |
| Izejas efektīvā jauda | 480 W |
| Izejas šķietamā jauda | 850 VA |
Eaton 5E Gen2 UPS USB DIN, 900 VA, 480 W, Input: Schuko, Outputs: (2) DIN, Tower