| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Universal rail - for fixing DPX 160 in XL³ 160 cabinet with DPX 160 space |
| Zīmols | Legrand |
| Kategorijas |
DIN sliede
|
| Izcelsmes valsts* | IT |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 9099 00 |
| Modelis | DIN sliede (augšējā cepures sliede) 15 mm |
| Materiāls | Tērauds |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3245060200008 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3414971545670 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 3414971545687 |
| Augstums | 35 mm |
| Materiāla biezums | 15 mm |
| Garums | 515 mm |
| Punča forma | Garā ligzda |