| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | UNITA' DI ALIMENTAZIONE SWC 12 V 1,5 A |
| Zīmols | EATON |
| Izcelsmes valsts* | RO |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC002542 |
| Barošanas sprieguma sprieguma veids | AC |
| Jaudas izvade | 20 W |
| Elektriskā pieslēguma veids | Skrūvju savienojums |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP30 |
| Maks. izejas strāva 1 | 1.2 A |
| Maks. izejas strāva 2 | 1.2 A |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8054934903380 |
| Platums | 205 mm |
| Augstums | 450 mm |
| Dziļums | 260 mm |