| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | UNIQO CEILING-MOUNT. KIT 2M/3M VERSIONS |
| Zīmols | Performance in Lighting |
| Kategorijas |
Gaismekļu piederumi
Gaismekļi |
| Izcelsmes valsts* | IT |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 9001 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Platums | 92 mm |
| Augstums | 47 mm |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Montāžas komplekts |
| Garums | 340 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8034035161568, 8034035161568 |
| Krāsa | Citi |
| Materiāls | Tērauds |
| Caurspīdīgs | No |
| Piederums | Yes |
| Rezerves daļa | No |