| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Unica - floor thermostat - 230 VAC - 2 m - white |
| Zīmols | Schneider Electric |
| ETIM | EC010927 |
| Montāžas metode | Iebūvējams vienā līmenī (apmetums) |
| Platums | 45 mm |
| Modelis | Ieslēgšana/izslēgšana |
| Augstums | 45 mm |
| Dziļums | 45 mm |
| RAL numurs | 9010 |
| Ar displeju | No |
| Diametrs | 0 mm |
| Barošanas avota veids | 230 V MAIŅSTRĀVA |
| Darbība | Pagrieziens |
| Sprādziendrošs | No |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Sensora/taustītāja tips | Pretestības sensors |
| Moduļu skaits (moduļu sistēma) | 2 |
| Temperatūras kontroles klase | I |
| Enerģijas patēriņš gaidstāves režīmā (saules gaidīšanas režīmā) | 0 W |
| Aizsardzības pakāpe (NEMA) | 1 |
| Maks. kontakta spriegums | 250 V |
| Ar uztvērēju | No |
| Kontroles raksturlielums | Citi |
| Ar krāna ūdens kontūru | No |
| Sildītāja izeju skaits | 1 |
| Dzesētāja izeju skaits | 1 |
| Ar skaņas indikatoru | No |
| Nolasāma temperatūra | No |
| Piemērots apkurei | Yes |
| Maks. kontakta slodze | 10 A |
| Diferenciālā vērtība | 0.5 K |
| Ārējais sensors | Yes |
| Termiskā atgriezeniskā saite | Nav |
| Regulējams diferenciālis | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606485080321 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3606485080329 |