| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Unica - 2 RJ45 socket (S-One) - 2x1 m - Cat.5e, UTP - white |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Montāžas izkārtojums | Pamata elements ar pilnu vāku |
| Krāsa | Balts |
| RAL numurs | 9003 |
| Savienojuma veids | Skrūve |
| Izplūdes virziens | Taisni |
| Piemērots savienotāju skaitam | 2 |
| Kategorija | 5E |
| Kanāla uzstādīšana | No |
| Stiprinājuma veids | Skrūvēšana |
| Ekranēti autobusi | No |
| Ekranēts korpuss | No |
| Atsevišķa spriedzes samazināšana | No |
| Montāžas metode ekranēšanas savienojums | Skrūve |
| Atsevišķs zemējuma savienojums | No |
| Mehāniskā kodēšana | No |
| Savienotāja veids | 2x RJ45 8(4) |
| Uzmontēta grīdas kaste/apakšgrīda | No |
| Ar etiķetes vietu | Yes |
| Virsmas montāža | No |
| Ar putekļu vāku | Yes |
| Savietojams ar trešo pušu vākiem | Yes |
| Ar autobusiem/sakabēm | Yes |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP40 |
| Krāsu kodēšana | Yes |
| Ierīces platums | 70.9 mm |
| Ierīces augstums | 70.9 mm |
| Ierīces dziļums | 36 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8420375137217 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 8420375137211 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 8420375137218 |