| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Une 1-Kit | Recessed light | Stainless steel |
| Zīmols | NORDLUX |
| Izcelsmes valsts* | DK |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 2140 00 |
| ETIM | EC001744 |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 60-69 |
| Nominālais spriegums | 230 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP23 |
| Stara leņķis | Ļoti plata gaisma > 80° |
| Krāsu temperatūra | 3000 K |
| Maks. sistēmas jauda | 0.5 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5701581374584 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 5701581374492 |
| Krāsu korpuss | Citi |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| Gaismas plūsma | 20 lm |