| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | UN.BI/BU WGX-H170Ax65 R1013/70 |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | NL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC002445 |
| Platums | 65 mm |
| Modelis | Universālā |
| Dziļums | 170 mm |
| Materiāls | Tērauds |
| Leņķis | 90 ° |
| Iepakojuma līmenis 1 | 7315880113683 |
| Nesatur halogēnus | Yes |
| RAL numurs | 1013 |
| Virsmas aizsardzība | Ar pārklājumu |
| Materiāla kvalitāte | Citi |
| Pārsega platums | 0 mm |