| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Uma 30 | Pendant | Opal white |
| Zīmols | NORDLUX |
| Izcelsmes valsts* | DK |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 1150 00 |
| Platums | 290 mm |
| Garums | 290 mm |
| Augstums/dziļums | 465 mm |
| Nominālais spriegums | 230 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP23 |
| Maks. sistēmas jauda | 40 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5704924006173 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 5708839006174 |
| Lampas turētājs | E27 |
| Krāsu korpuss | Citi |
| Mājokļa materiāls | Stikls |