The figure shows version UM 45-D 37SUB/S/ZFKDS image 1
UM 45-D37SUB/S/ZFKDS - Interface module image 2
UM 45-D37SUB/S/ZFKDS - Interface module image 3
UM 45-D37SUB/S/ZFKDS - Interface module image 4
UM 45-D37SUB/S/ZFKDS - Interface module image 5
UM 45-D37SUB/S/ZFKDS - Interface module image 6
The figure shows version UM 45-D 37SUB/S/ZFKDS thumbnail 1
UM 45-D37SUB/S/ZFKDS - Interface module thumbnail 2
UM 45-D37SUB/S/ZFKDS - Interface module thumbnail 3
UM 45-D37SUB/S/ZFKDS - Interface module thumbnail 4
UM 45-D37SUB/S/ZFKDS - Interface module thumbnail 5
UM 45-D37SUB/S/ZFKDS - Interface module thumbnail 6
Interface module
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 4017918120542
MPN: 2293640
Kaste: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums UM 45-D37SUB/S/ZFKDS - Interface module
Zīmols Phoenix Contact
Kategorijas Industriālie lauka kopnes moduļi
Izcelsmes valsts* DE
Harmonizētās sistēmas kods 8536 9010 00
ETIM EC002780
Nominālā strāva 2.5 A
Nominālais spriegums 25 V
Stabu skaits 37
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4017918120542, 4017918120542
Citi tehniskie dati
Montāžas metode DIN sliede (augšējā cepures sliede) 35 mm
Platums 120 mm
Augstums 45 mm
Dziļums 50 mm