| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Ultraled2 & Planete 2-400ES, Recess kit |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC002557 |
| Platums | 136 mm |
| Augstums | 35 mm |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Citi |
| Garums | 366 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3660191809683 |
| Krāsa | Balts |
| Materiāls | Plastmasas |