| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ULTRABOND ECO FIX 5 KG (GLUE) |
| Zīmols | Danfoss |
| Izcelsmes valsts* | DK |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 3824 4000 00 |
| ETIM | EC000529 |
| Krāsa | Pelēks |
| Ūdensdrošs | No |
| Maks. temperatūra | 0 °C |
| Caurspīdīgs | No |
| Ūdens bāzes | No |
| Maks. savienojuma sprauga | 0 mm |
| Gatavs | No |
| Viskozitāte | 0 Pa-s |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5702420097954 |
| Apjoms | 0 ml |
| Ar otu | No |
| Neto svars | 0 g |