| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Ultra - cable retainer - 40 x 17 mm - ABS - white |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Kategorijas |
Sienas kabeļu kanāli
|
| ETIM | EC002434 |
| Materiāls | Plastmasas |
| Iespējama vāka montāža | Yes |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8698150400713 |
| Piemērots sienas kanāla dziļumam | 17 mm |
| Pārsega platums | 40 mm |
| Ar potenciālu izlīdzināšanu | No |