| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | UL2 & PL2-45, Recess kit for ceiling |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC002557 |
| Platums | 160 mm |
| Augstums | 24 mm |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Uzstādīšanas rāmis |
| Garums | 366 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3660191807474 |
| Krāsa | Balts |
| Materiāls | Plastmasas |