| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | UID8450/10 ZGP Switch Dim 2B |
| Zīmols | PHILIPS |
| Kategorijas |
Spiedpogas
|
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 5080 00 |
| ETIM | EC000533 |
| Modelis | Vadības bloks |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8718696449318 |
| Platums | 86 mm |
| Augstums | 97 mm |
| Dziļums | 22 mm |