| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | UG 60 PA 24 Surface equalisation ring concealed ¨60mm, H24mm |
| Zīmols | OBO Bettermann |
| Izcelsmes valsts* | HU |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 3925 9080 00 |
| ETIM | EC000115 |
| Montāžas metode | Iebūvējams vienā līmenī (apmetums) |
| Diametrs | 60 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4012195028048 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4012195028055 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 4012197033132 |
| Ar vāku | No |
| Izlīdzināšanas augstums | 24 mm |
| Pagarinājuma gredzens | No |