| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | UB9 Universal Ceiling/Wall Bracket PLS UB9 |
| Zīmols | Fluke |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC003203 |
| Maks. kravnesība | 0.6 kg |
| Materiāls | Citi |
| Transporta garums | 23.6 cm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 0095969866477 |
| Svars | 0.3 kg |
| Regulējams | Yes |
| Skrūves izmērs (metrika) | 0 |
| Vārpstas versija | No |
| Regulējama vidējā kolonna | No |
| Statīva galva | Citi |
| Diametra statīva galva | 0 mm |