UA50-30-00 230-240V 50Hz / 240-260V 60Hz Contactor image 1
UA50-30-00 230-240V 50Hz / 240-260V 60Hz Contactor image 2
UA50-30-00 230-240V 50Hz / 240-260V 60Hz Contactor thumbnail 1
UA50-30-00 230-240V 50Hz / 240-260V 60Hz Contactor thumbnail 2
UA50-30-11 400-415V 50Hz / 415-440V 60Hz Contactor
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 3471522084880
MPN: 1SBL351022R8800
Iepakojums: 1
Kaste: 20
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums UA50-30-00 230-240V 50Hz / 240-260V 60Hz Contactor
Zīmols ABB
Kategorijas Kondensatoru kontaktori
Harmonizētās sistēmas kods 8536 4900 00
ETIM EC001079
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 50 Hz 230-240 V
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 60 Hz 240-260 V
Sprieguma veids iedarbināšanai AC
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 3471522084880
Iepakojuma līmenis 2 3471522084880
Citi tehniskie dati
Parasti atvērto kontaktu skaits kā galvenais kontakts 3
Parasti slēgto kontaktu skaits kā galvenais kontakts 0
Papildu kontaktu skaits kā parasti atvērts kontakts 0
Papildkontaktu skaits kā parasti slēgts kontakts 0
Galvenās ķēdes elektriskā pieslēguma veids Skrūvju savienojums
Nominālā žalūziju jauda pie 400 V, 50 Hz 33 kvar
Lejupielādes
Apraksts
The UA50-30-00 230-240V 50Hz / 240-260V 60Hz is a 3-pole contactors for capacitor switching, can be used for the switching of capacitor banks whose inrush current peaks are less than or equal to 100 times nominal rms current. The table below gives the permissible powers according to operational voltage and temperature close to the contactor. It also specifies the maximum peak current Î values accepted by the contactor. The capacitors must be discharged (maximum residual voltage at terminals ≤ 50 V) before being re-energized when the contactors are making. In these conditions, electrical durability of contactors is equal to 100 000 operating cycles. The UA.. series 3-pole contactors are of the block type design. - Main poles: 3 main poles - Control circuit: AC operated with laminated magnet circuit - Accessories: a wide range of accessories is available.